Dátum: 2018 december 10. (hétfő) | Judit

Szakmai stáb

  

Sontra Tamás • akadémia igazgató     Bordán Csaba • szakmai igazgató
   

Szabó Attila • szervezési vezető      Ambruska Péter • vezető scout
   

 

KAPUSEDZŐK • vezető: Elbert András 

   
Koszta János • akadémiai szekció      Elbert András • pre-akadémiai szekció

   
Sóvári Dániel • iskolai szekció      Balajcza Szabolcs • akadémiai, pre-akadémiai, iskolai szekció

 

EGYÉNI KÉPZÉS • vezető: Bordán Csaba 


Hornyák Ádám • akadémiai szekció  


Kovács Kristóf • pre-akadémiai szekció  


Ferencz Ákos • iskolai szekció

AKADÉMIAI SZEKCIÓ (vezető: Bordán Csaba)

U19  Erős Károly • vezetőedző                  Rácz György • pályaedző

          

U18  Hornyák Ádám • vezetőedző              Juhász Péter  • pályaedző

           

U17  Szél József • vezetőedző                     Rácz György • pályaedző

           

U16  Györök Tamás • vezetőedző            Cserpák Dániel  • pályaedző

            

PRE-AKADÉMIAI SZEKCIÓ (vezető: Körtvélyesi István) 

U15  Körtvélyesi István • vezetőedző      Zámbó Sándor  • pályaedző

            

U14  Ambruska Péter • vezetőedző             Tóvízi Tamás • pályaedző

           

U13  Tóvízi Tamás • vezetőedző           Ambruska Péter • pályaedző

            

ISKOLAI SZEKCIÓ (vezető: Moskovits Gábor)

U12  Moskovits Gábor • vezetőedző      Gelics Márton • pályaedző

           

U11  Blaumann János • vezetőedző Kiss Krisztián  • pályaedző

        

U10  Ferencz Ákos • vezetőedző         Boros Dávid • pályaedző

           

GYERMEK SZEKCIÓ (vezető: Kiss Zoltán)

U9  Mészáros Zsolt • vezetőedző         Tarczali Viktor • pályaedző

        

U8  Kiss Zoltán • vezetőedző             Szarvas Ákos  • pályaedző

         

U7  Kovács Kristóf • vezetőedző      Mészáros Zsolt • pályaedző

        

U6  Kovács Kristóf • vezetőedző      Mészáros Zsolt • pályaedző

        

GRASSROOTS SZEKCIÓ (koordinátor: Gyöngyösi Attila)

U16 B Cserpák Dániel • vezetőedző       Juhász Péter • pályaedző

        

U15-14  Szuhai Attila • vezetőedző 

    

U12 B Gelics Márton • vezetőedző 

    

U11 B  Kiss Krisztián • vezetőedző

    

U10 B Boros Dávid • vezetőedző

    

U9 B Tarczali Viktor • vezetőedző

    

U8 Szarvas Ákos • vezetőedző 

    

INTÉZMÉNYI, ISKOLAI, ÓVODAI ÉS GRASSROOTS PROGRAMOK

Gyöngyösi Attilavezető

LEÁNY LABDARÚGÁS

   
Mihalik István • vezetőedző             Melegh Enikő • pályaedző
Bozsik Alközpont vezető

FUTSAL

Moskovits Gábor • Tóvízi Tamás

     

SPORTTUDOMÁNYI SZEKCIÓ (vezető: Zombori Regő)

Zombori Regő • erőnléti edző | akadémiai szekció

Vidács Gáspár • erőnléti edző | pre-akadémiai szekció

Ujj Tamás • erőnléti edző | iskolai és gyermek szekció | • rehabilitációs edző

Veres Zsuzsanna • gyógytornász

András Sándor • masszőr | U19, U18

Veres Attila • masszőr | U17, U16

Kupecz Dávid • masszőr | U15, U14, U13

OKTATÁSI, SZOCIÁLIS SZEKCIÓ

Liszonyi Gábor • oktatási vezető

Zrínyi Péter • kollégiumvezető

MENTÁLIS KÉPZÉS

Kabarcz Zoltán • mentáltréner

dr. Kalamár Hajnalka • sportpszichológus

TECHNIKAI SZEKCIÓ

Gyimesi Jenő • technikai koordinátor

Ujj Tamás • videoelemzés, -megfigyelés

Tarczali Viktor • IDM referens

Bihaminé Winter Beatrix • adminisztráció

Nagy János • karbantartó

Deák János • karbantartó

KOMMUNIKÁCIÓ, MÉDIA

Nacsa János

 


 

Sontra Tamás - Akadémia Igazgató

Fórián Zsolt - Szakmai Igazgató (U16-19 szekcióvezető)

Gyimesi Jenő - Technikai Vezető

Akadémiai szekció

Erős Károly - U19 vezetőedző

Rácz György - U19 pályaedző, U16 pályaedző

Cseh András - U18 vezetőedző, U17 pályaedző

Szél József - U17 vezetőedző

Bordán Csaba - U16 vezetőedző

Nagy János - U16/2 vezetőedző

Juhász Péter - U16/2 pályaedző

Koszta János - kapusedző

Vidács Gáspár - erőnléti edző

András Sándor - masszőr

Veres Attila - masszőr

Veres Zsuzsanna - gyógytornász

Iskolai szekció

Gáncsos András - U15 vezetőedző, U14 pályaedző (U14-15 szekcióvezető)

Hornyák Ádám - U15/2 vezetőedző

Zámbó Sándor - U15/2 pályaedző

Körtvélyesi István - U14 vezetőedző, U15 pályaedző

Szuhai Attila - U14/2 vezetőedző

Ambruska Péter - U13 vezetőedző, U12 pályaedző, vezető játékosmegyfigyelő

Polyák Attila - U12 vezetőedző, U13 pályaedző (U12-13 szekcióvezető)

Cserpák Dániel - U12/2 vezetőedző, U10 pályaedző

Farkas Balázs - kapusedző

Ujj Tamás - erőnléti edző, videóelemző

Kupecz Dávid - masszőr

Gyermek szekció

Moskovits Gábor - U11 vezetőedző (U9-11 szekcióvezető)

Blaumann János - U10 vezetőedző

Marczell Zoltán - U10-11/2 vezetőedző

Tóvizi Tamás - U9 vezetőedző, U11 pályaedző

Boros Dávid - U9/2 vezetőedző, U9 pályaedző

Kiss Zoltán - U8 vezetőedző, U6-7 pályaedző (U6-8 szekcióvezető)

Tarczali Viktor - U8/2 vezetőedző, U8 pályaedző

Kovács Béla - U6-7 vezetőedző

További dolgozóink:

Mihalik István - Bozsik alközpontvezető

Gyöngyösi Attila - iskolai kiválasztó-program vezető

Dr. Kalamár Hajnalka - pszichológus

Kabarcz Zoltán - mentáltréner

Dr. Széplaki Attila - Sportorvos

Liszonyi Gábor - oktatási vezető

Zrínyi Péter - kollégiumvezető

Szűcs Attila - fotó, média

Bihaminé Winter Beatrix - adminisztráció, irodavezető

Nyerges Tamás - kollégiumi nevelő

Belák István - kollégiumi nevelő

Nothof Ferenc - kollégiumi nevelő

Mező János - szertáros