Dátum: 2024 április 19. (péntek) | Emma

EGYENLÍTETTÜNK

Röplabda2024-04-18

Megőrizve a rájátszásbeli veretlenségünket mai győzelmünkkel 1-1-re áll a párharc az ötödik helyért.

SFGA FIFG 100 TOUR '24

Lucia Čermáková arany-, míg Kuchta Dóra ezüstéremmel nyitott a Szlovák Bajnokság második fordulójában!

KIVÁLÓ EREDMÉNYEK A VÁLOGATÓN

Bírkózás2024-04-17

Birkózóink a felnőtt válogató versenyen jártak, ahonnan szépen csillogó érmekkel térhettek haza.

MEGHÍVÓ

MEGHÍVÓ

Klub2024-04-17

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

MAGYAR FOOTBALLGOLF BAJNOKSÁG 2024_2. forduló

Kardos Dóra arany, Kuchta Dóra ezüstéremmel zárta a Magyar Football-Golf bajnokság második fordulóját!

UTOLSÓ ÚTJÁRA KÍSÉRTÜK JUHÁSZ PÉTERT

Klub2024-04-16

A Megyeri úti temetőben búcsúztattuk a 75 éves korában elhunyt Juhász Pétert, az Újpesti Dózsa olimpiai ezüstérmes, 24-szeres válogatott, hétszeres bajnok labdarúgóját.

TÖRÖK TAMÁS BRONZÉRMES

Török Tamás a harmadik, míg csapatunk második legjobb magyar csapatként a negyedik helyen végzett a footgolf match play bajnokságok döntőiben!

PÁPAI ZOÉ ARANYÉRMES

Vívás2024-04-15

U23-as női versenyzőink Bécsben jártak, ahol egy nemzetközi kard versenyen vettek részt.

KETTEN A FELNŐTT VÁLOGATOTTBAN

Röplabda2024-04-14

Örömmel kaptuk a hírt, hogy két felnőtt játékosunk, Baksa Panna és Ambrosio Melani a felnőtt válogatott bő keretével fog készülni május közepétől.

TELJES GŐZZEL AZ EB FELÉ

Taekwondo2024-04-12

A Márton lányok, Luana és Viviana, Szerbiában “akklimatizálódnak” a májusban megrendezésre kerülő belgrádi Európa bajnokságra.

KÜLÖNLEGES EDZŐTÁBOR

Karate2024-04-11

A húsvéti szünet előtt utolsó napokban Budapesten tartott edzőtábort Masao Kagawa Shihan (JKS 9.dan).

KAPÁS BOGI IS UTAZIK AZ OLIMPIÁRA

Úszás2024-04-10

Remek úszónk 200 méter pillangón úszott kvalifikációt érő időt.

ZOMBORI GÁBOR OLIMPIAI KVÓTÁT SZERZETT

Úszás2024-04-09

Ezúttal kiváló úszónk, egyéni csúccsal zsebelte be a Párizsba szóló menetjegyet.

ÚJPESTI SZÍVDOBBANÁS DÍJ

Röplabda2024-04-08

2024.04.10-én éjfélig szavazhatsz a UTE Röplabda Szakosztály korosztályos legjobbjaira. Mindenki egyszer szavazhat, ha még nem tetted meg, most itt az alkalom, szerda éjfélig.

ÖKÖLVÍVÓ UTÁNPÓTLÁS KUPA

Boksz2024-04-07

Az év első jelentős utánpótlás versenyén egy teljesen kezdő, új csapattal nevezett szakosztályunk, nyolc fővel vettünk részt a versenyen.

MAGYAR FOOTBALLGOLF BAJNOKSÁG 2024_1. forduló

Hámori Renáta arany, Kuchta Dóra, Karakas Attila második, míg Szabó Ronetta és Biró László a harmadik helyen végzett a Magyar Football-Golf Bajnokság első fordulójában!

IRÁNY PÁRIZS

Bírkózás2024-04-06

Nagy Bernadett az európai olimpiai kvalifikációs versenyen indulási jogot vívott ki magának a párizsi olimpiára!

ÚJABB ÚJPESTI LEGENDA TÁVOZOTT

Labdarúgás2024-04-05

Életének 70. évében elhunyt Schumann Péter, aki a 70-es évek második felében háromszor is bajnok lett labdarúgócsapatunkkal.

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT

Kovács József olimpiai ezüstérmes labdarúgót Tóth András köszöntötte otthonában.

PRE-ACADEMY HÍREK

Jégkorong2024-04-04

A húsvét sem telt jégkorong nélkül az U10-es korosztály számár, két nemzetközi tornán is részt vettek fiataljaink!

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!